+90 344 235 33 24 // info@as-kon.com.tr

NEDEN ASKON?

Askon Eğitim Öğr. İnsan Kayn. Danışmanlık Müh. Yaz. Dış Tic. Ltd. Şti.

NEDEN ASKON?

Hizmet verdiğimiz her kurumun, sisteminin ve işleyişinin farklı olduğu bilinci ile çalışmalarımızı başlatıyoruz. Her duruma özel, esnek çalışma planları oluşturarak, projelerimizi yürütüyor ve başarı ile tamamlıyoruz. Hizmet verdiğimiz kurumun; daima yanında yer alarak, değişimin zorluğunu ve uygulamaların getirdiği sorumlulukları paylaşarak, her bir aşamayı çok iyi analiz edip, doğru çözümler üreterek, onların büyümesine ve gelişmesine katkı da bulunuyoruz.

İş ortaklıklarımızı, güvene dayalı ilişki prensibi ile kuruyoruz. Uzun soluklu işbirlikleri yaparak; uzman, deneyimli ve dinamik kadromuz ile ortaklarımızın, doğru yerde, doğru zamanda, doğru yatırımları yapmasına, gelişimine ve büyümelerine katkı sağlıyor, uzun vadeli yol arkadaşlığı ve rehberlik hizmeti sunuyoruz.

Ulusal ve Uluslararası başarılı projelerin yürütülmesine katkı sağlayan, markamızın bilinirliği ve güvenilirliği TPE tarafından tescil edilmiş, TSE hizmet yeterlilik belgelerine sahip, % 90 proje kabul ortalaması ile başarılması güç bir kalite düzeyine erişmiş, Sürekli öğrenen, kolaylaştıran, güvenilir, çözüm odaklı, müşterilerimize değer veren ve bunu onlara hissettiren yapımız ile hizmet vermeye devam ediyoruz.